Жіночі туніки Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Жіночі вишиті туніки – елегантно і зручно

 

Туніка – це предмет одягу, який має надзвичайно давню та цікаву історію. З’явилися вони ще в Давньому Римі. Завдяки своїй простоті та зручності, цей вид одягу не лише дійшов до наших часів, але й став незамінним елементом гардеробу. На зорі існування тунік їх носили як чоловіки, так і жінки. Але сьогод...

Жіночі вишиті туніки – елегантно і зручно

 

Туніка – це предмет одягу, який має надзвичайно давню та цікаву історію. З’явилися вони ще в Давньому Римі. Завдяки своїй простоті та зручності, цей вид одягу не лише дійшов до наших часів, але й став незамінним елементом гардеробу. На зорі існування тунік їх носили як чоловіки, так і жінки. Але сьогодні туніка – це одна з улюблених моделей для красунь, які цінують власну елегантність та свободу рухів за різних обставин. Почуватися вільно, не завдаючи шкоди власному образу – це справжнє мистецтво, подароване лише тим, що мають внутрішнє світло.

На нашому сайті представлені українські вишиті туніки високої якості, декоровані унікальними етнічними орнаментами.

Пропозицію на вишиті туніки Київ органічно співвідносить з попитом. Сьогодні ми можемо зустріти тих, хто обрав для себе цей оригінальний, але перевірений часом одяг, в затишних кафе і на урочистих заходах, в офісах і торгових центрах, тощо. А тим, хто виявив бажання оновити свій гардероб стильною тунікою з етнічним зображенням, пропонується широкий вибір на вітринах магазинів та в інтернет-каталогах. І тут уже все залежить від мудрості клієнтів, їх відчуття смаку та стилю в одязі.

 

Купити вишиті туніки без особливих турбот – справа кількох хвилин

 

Щоб обрати туніку, зовсім не потрібно численних примірок чи біганини по місту. Достатньо переглянути каталог, представлений на нашому сайті і віддати перевагу тій моделі, яка захоплює з першого погляду. Існує перевірена часом істина: справжня красуня не лише бачить, але й відчуває ту річ, яка зробить її більш граційною й елегантною.

Туніка – вид вільного одягу, який ідеально підкреслює фігуру, залишаючи простір для фантазії. Саме тут можна проявити весь креатив мислення та експериментальні поєднання з іншими елементами одягу та взуття. Але, попри всю невибагливість цих легких і летючість тунік, є кілька ключових моментів, про які треба пам’ятати при їх виборі:

  •          Оцініть співвідношення туніки і вашого зросту. Так, наприклад, високі жінки більш вишукано виглядають у довгих моделях, а низький зріст вимагає більш коротких тунік-суконь.
  •          Зважайте на особливості фігури. Для тих, хто має пишну статуру, передбачені туніки вільні в області талії, не стягнені паском чи ременем.
  •          Вірте своїм відчуттям потрібного розміру. Хоч туніка й не вимагає ідеального співвідношення з фігурою, але завеликий розмір може візуально додати зайві кілограми, а замалий – сковувати рухи і виглядати не зовсім привабливо.
  •          Пам’ятайте, що саме зараз ви обираєте одяг етно-стилю. Відповідно, зважайте на те, що українські вишиті туніки гарно поєднуються з легкими чобітками, в’язаними або плетеними сумками та іншими елементами одягу, які не зменшать акценту саме на етнічному мотиві вашого образу.

 

Вишиті туніки як характеристика образу та світогляду

 

Купуючи туніку з вишивкою, кожна красуня має усвідомлювати, що кольорова гама використаних ниток та орнаменту несе у собі генетичний код пращурів. Вже по цій простій причині можна вважати, що вишиті елементи здатні зблизити вас з правіковою історією українського мистецтва створення жіночих образів.

Варто пам’ятати, що квітковий орнамент говорить про душевну юність, геометричний – про територіальну приналежність, статус і навіть біологічний вік.

Але найперше, що розповість ваша вишиванка оточуючим, це те, що краса українських жінок – неповторна. А краса усміхнених і задоволених собою представниць прекрасної статі подарує ще й безліч позитивних моментів та впевненості у собі.

Тож, купити туніку в Києві, так і в інших регіонах України відтепер ще простіше, ніж ми могли собі уявити.

 

 

/* */