Жіночий одяг Товарів у наявності: 61

Підкатегорії

 • Жіночі плаття

  Українська вишивка знову повернулася до красунь, даруючи широкий спектр барв і смислових навантажень в зображеннях. Сьогодні вишиті плаття стають дедалі популярнішими. Їх можна зустріти на будь-якому заході: чи це вечірка, чи презентація якоїсь новинки в світі культури, а чи просто прогулянка вулицями рідного міста.

  Чому варто звернути увагу на вишиті лляні плаття?

  Українська вишивка знову повернулася до красунь, даруючи широкий спектр барв і смислових навантажень в зображеннях. Сьогодні вишиті плаття стають дедалі популярнішими. Їх можна зустріти на будь-якому заході: чи це вечірка, чи презентація якоїсь новинки в світі культури, а чи просто прогулянка вулицями рідного міста.

  Чому варто звернути увагу на українські вишиті плаття?

  • Це стильно. Незалежно від роду діяльності власниць, жіночі вишиті плаття гарантовано стають улюбленими в будь-якому гардеробі.
  • Це красиво. Особливу витонченість українських вишитих виробів оцінили вже не лише на теренах нашого краю, але й за кордоном. Багато красунь з різних країв демонструють прихильність до українського вбрання.
  • Це оригінально. Не зважаючи на шалену популярність, вишита сукня – це завжди новий акцент в образі.
  • Це традиційно. Саме в цьому пункті важливо зупинитися на історії вишивки. Адже з давніх-давен українська етнічна вишивка несла свій смисловий код. За допомогою кольорів та символічних зображень легко проглядаються як вподобання конкретної особистості, так і її соціальний статус.

   

  Саме тому купити вишиті плаття у сучасному світі прогресивних новинок моди – найбільш вдале рішення. На нашому сайті представлені вироби ідеального крою та найвищої якості: тут ви можете обрати для себе як модель для повсякденного вжитку, так і шикарні вишиті лляні плаття. За будь-яких обставин ваш вибір потішить щирістю й безпосередністю елементів автентичної вишивки з новими авторськими акцентами.

   

  Як правильно обирати вишитий одяг:  сорочки, блузи чи вишиті лляні плаття?

  Перш за все, варто пам’ятати про те, що перевага будь-якого одягу – це його зручність.

   

  • Переконайтесь, що крій виробу відповідає особливостям вашої фігури.
  • Зверніть увагу на шви – у якісній сукні шви мають бути ідеально оброблені. В жодному разі шов не повинен деформувати форму сукні.
  • Оберіть орнамент. Тут справа не лише у вподобаннях, але й у тих сенсах, які зазвичай несуть з собою кольори та зображені на вишитому виробі символи. Ідеальним варіантом, наприклад, є вивчення доречності того чи іншого орнаменту, його історичних сенсів та вікової градації українського вбрання.
  • У виборі вишитих суконь слід приділяти увагу відповідності дизайну та фасону.
  • Зважайте на призначення сукні: для романтичних прогулянок оптимальний витончений, ненав’язливий і геніальний в простоті дизайн, а для святкової вечірки, де варто проявити весь шик образу, слід обрати більш густий, насичений колір. Якщо вдало купити вишиті плаття, то про майбутню неординарність образу турбуватися не доведеться

   

  Українські вишиті плаття ( сукні) – неординарність сучасності і мистецький народний прояв

  Мало для кого є таємницею те, що наші пращури віддавали дуже велику шану саме образотворчому мистецтву. Ця любов до краси крізь віки дійшла і до нашого часу. Ми зустрічаємо етнічні розписи на стінах будинків, милуємося глибинними різьбленнями на виробах з дерева, захоплюємося дизайном одягу давніх українців. Повага до оздоблення в Україні проявлялася в усі часи.

  Напевно, тому для кожного українця генетична любов до прекрасного – звична ознака, яка відрізняє представників нашого етносу від інших народів світу.

  На нашому сайті ви без проблем зможете обрати і купити вишиті плаття від дизайнерів, які старанно і натхненно передають свою любов до мистецтва через вироби. А це значить, що приємні моменти та позитивні емоції, які здатні подарувати дивовижно красиві сукніз високоякісних тканин, вам гарантовані.

  І в тому, що захоплені погляди оточуючих будуть супроводжувати вас щохвилини, немає жодного сумніву.

   

   

 • Жіночі туніки

  Жіночі вишиті туніки – елегантно і зручно

   

  Туніка – це предмет одягу, який має надзвичайно давню та цікаву історію. З’явилися вони ще в Давньому Римі. Завдяки своїй простоті та зручності, цей вид одягу не лише дійшов до наших часів, але й став незамінним елементом гардеробу. На зорі існування тунік їх носили як чоловіки, так і жінки. Але сьогодні туніка – це одна з улюблених моделей для красунь, які цінують власну елегантність та свободу рухів за різних обставин. Почуватися вільно, не завдаючи шкоди власному образу – це справжнє мистецтво, подароване лише тим, що мають внутрішнє світло.

  На нашому сайті представлені українські вишиті туніки високої якості, декоровані унікальними етнічними орнаментами.

  Пропозицію на вишиті туніки Київ органічно співвідносить з попитом. Сьогодні ми можемо зустріти тих, хто обрав для себе цей оригінальний, але перевірений часом одяг, в затишних кафе і на урочистих заходах, в офісах і торгових центрах, тощо. А тим, хто виявив бажання оновити свій гардероб стильною тунікою з етнічним зображенням, пропонується широкий вибір на вітринах магазинів та в інтернет-каталогах. І тут уже все залежить від мудрості клієнтів, їх відчуття смаку та стилю в одязі.

   

  Купити вишиті туніки без особливих турбот – справа кількох хвилин

   

  Щоб обрати туніку, зовсім не потрібно численних примірок чи біганини по місту. Достатньо переглянути каталог, представлений на нашому сайті і віддати перевагу тій моделі, яка захоплює з першого погляду. Існує перевірена часом істина: справжня красуня не лише бачить, але й відчуває ту річ, яка зробить її більш граційною й елегантною.

  Туніка – вид вільного одягу, який ідеально підкреслює фігуру, залишаючи простір для фантазії. Саме тут можна проявити весь креатив мислення та експериментальні поєднання з іншими елементами одягу та взуття. Але, попри всю невибагливість цих легких і летючість тунік, є кілька ключових моментів, про які треба пам’ятати при їх виборі:

  •          Оцініть співвідношення туніки і вашого зросту. Так, наприклад, високі жінки більш вишукано виглядають у довгих моделях, а низький зріст вимагає більш коротких тунік-суконь.
  •          Зважайте на особливості фігури. Для тих, хто має пишну статуру, передбачені туніки вільні в області талії, не стягнені паском чи ременем.
  •          Вірте своїм відчуттям потрібного розміру. Хоч туніка й не вимагає ідеального співвідношення з фігурою, але завеликий розмір може візуально додати зайві кілограми, а замалий – сковувати рухи і виглядати не зовсім привабливо.
  •          Пам’ятайте, що саме зараз ви обираєте одяг етно-стилю. Відповідно, зважайте на те, що українські вишиті туніки гарно поєднуються з легкими чобітками, в’язаними або плетеними сумками та іншими елементами одягу, які не зменшать акценту саме на етнічному мотиві вашого образу.

   

  Вишиті туніки як характеристика образу та світогляду

   

  Купуючи туніку з вишивкою, кожна красуня має усвідомлювати, що кольорова гама використаних ниток та орнаменту несе у собі генетичний код пращурів. Вже по цій простій причині можна вважати, що вишиті елементи здатні зблизити вас з правіковою історією українського мистецтва створення жіночих образів.

  Варто пам’ятати, що квітковий орнамент говорить про душевну юність, геометричний – про територіальну приналежність, статус і навіть біологічний вік.

  Але найперше, що розповість ваша вишиванка оточуючим, це те, що краса українських жінок – неповторна. А краса усміхнених і задоволених собою представниць прекрасної статі подарує ще й безліч позитивних моментів та впевненості у собі.

  Тож, купити туніку в Києві, так і в інших регіонах України відтепер ще простіше, ніж ми могли собі уявити.

   

   

 • Жіночі блузи

  Жіночі вишиті блузи – підкреслена індивідуальність без особливих зусиль

   

  Українська вишивка – це чудовий засіб для українських дівчат підкреслити свою особливість. З прадавніх часів, ще язичниками, наші пращури вірили в магічну силу символів, якими оздоблювали і житло, і предмети одягу. Ця багатовікова магія передалася і нам, їх нащадкам. І майбутні покоління з радістю прийняли цей подарунок, додавши йому непересічних, більш сучасних барв.

  Барвиста вишиванка чи вишиті блузки й сукнів усі часи розповідали про власницю все те, що вважалося важливим. Тут і її хазяйновитість, і статус, і вік. Тут здатність до рукоділля та мистецького бачення оточуючого, жіноча самобутність і природна велич. Сьогодні українці спостерігають ефектне, безперешкодне повернення в моду елементів етнічного костюму. Вишиванка стає предметом захоплення жіноцтва за кордоном і в межах країни. Такий сплеск популярності спонукає українських дизайнерів до геніальних творчих рішень і виводить їх на новий рівень натхненної праці.

  Вишиті жіночі блузки – гарантія привабливості

  Коли у виробі поєднується якісна матерія та вдале втілення задуму декору, це відчувається миттєво. У нас ви можете придбати блузи з вишивкою на будь-який смак. Широка палітра кольорів та елементів вишивки – це те, що гарантовано стане для клієнтів причиною гарних емоцій. Представлені на сайті блузи виконані в кращих традиціях українського етнічного одягу. Але в кожній з них – свій неповторний шарм. Вишивка тут відіграє не лише роль декору. Кожна модель – це новаторське переосмислення давніх сенсів, які вкладали в орнамент жінки минулих століть.

  Українські блузи з вишивкою – простота і витонченість

  Виробники стильного одягу завжди роблять ставку на простоту виконання. Саме це дозволяє створювати легкі, витончені моделі, які підходять для всіх життєвих випадків. Це легкі блузи зі скромними квітковими та геометричними зображеннями, що ненав’язливо підкреслять особливості фігури майбутньої власниці. Разом з тим, багато шанувальниць етнічного стилю потребують більш святкового, захоплюючого вбрання для весіль чи вечірок в колі неординарних людей. В такому випадку вам дуже підійдуть жіночі вишиті блузи та сорочки.

  Якісні вишиті блузи як мистецтво бути собою

  Гарно підібрана блузка – це той елемент одягу, який здатний акцентувати на собі увагу, приваблювати погляди оточуючих і додавати власниці особливої грації. Але найголовніше, що вишивка ніколи не перекреслює сутність тієї, яку супроводжує. Зручні і виконані з любов’ю, блузки додають характерність загальному образу. Як правильно обирати вишиті жіночі блузки? На це запитання не може бути чіткої відповіді, адже краса – це не лише зовнішні прояви, але й внутрішні. Хоча, кілька порад зайвими нашим красуням не будуть.

  • Визначаємось з призначенням виробу. Що саме нам потрібно від одягу? Тут доречно зважати і на пору року, і на колір, і на особливості свого соціального статусу. Так само варто відрізняти звичні корпоративи в колективі колег та вишукані прийоми й урочисті святкування.
  • Зважуємо особливості власної фігури. Широкі стегна вимагають, щоб блузка підкреслювала тонку талію, а надто вільна блузка її буде лише приховувати. Фігури з вузькими стегнами зазвичай більш вигідно виглядають зі скромним вирізом в області горловини та завуженою талією.

  І остання, але одна з найважливіших порад: довіртесь своїм відчуттям. А наш асортимент обов’язково задовольнить всі ваші вимоги до власної зовнішності. Немає нічого неможливого, коли за справу беруться справжні генії дизайнерської майстерності.

на сторінку
Показані 49 - 60 із 61 пунктів
Показані 49 - 60 із 61 пунктів
/* */