Чорна сукня з вишивкою (модель№10)

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Нитка - акріл

Детальніше

2 600 грн.

Інформація

Дедалі більшої шани серед прекрасної половини людства набувають плаття з вишивкою Зазвичай у таких виробах криється особлива таїна, передана в лініях вишитого зображення, і святковість, яку важко проігнорувати.

 

Чорне лляне вишите плаття

Абсолютно неординарний зразок сукні в етнічному стилі – чорне плаття з вишивкою і дещо нестандартним кроєм. Передня частина прикрашена цікавим дизайнерським елементом, а пасок, яким підперезана модель, дивує своєю невимушеністю. Та найбільш принадним є візерунок, який спрямовує нас в глибину віків, щоб дізнатися таємницю цього дива. Геометричний орнамент з видимими рослинними мотивами свідчить про давнє своє походження. Такий вид вишивки був популярним майже по свій території України, хіба лише відрізняючись особливостями повторів та кольорами.

В даному випадку для нас розцвітають рожі серед буйства зелені. Так, ви правильно здогадалися – то і є символ життя в багатьох його проявах.

 

Вишиті вечірні плаття – королівський вибір

Без сумніву, чорне вишите плаття виглядає багато і стильно. Це справді аристократичний вибір, адже зовнішня довершеність і смислове навантаження орнаменту обов’язково дадуть змогу своїй власниці відчути себе королевою.

/* */