Синя сукня з вишивкою (модель№11(1))

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Детальніше

2 150 грн.

Інформація

Працьовита сутність українських дівчат минулих сторіч лишила нащадкам величезне надбання – надзвичайної краси вишивані орнаменти. Але вишиванка – це не лише краса. Це й вірування давніх українців, їх любов до оточуючого світу та оберіг, що захищає від темних сил. Кожен шов, кожне повторення елементів несуть у собі таємничий код, який відкривається лише тим, хто прагне його осягнути.

 

Українські вишиті плаття унікальні в своїй красі

Коли вишиті плаття в українському стилі оздоблюються додатковими елементами, з’являється віра в можливість появи дива на землі. І що може більше підійти, щоб змалювати іскристе диво? – Звісно, плаття, виконане з особливим терпінням і спокоєм, що позначено на кожному стіжку ніжного візерунку. Українки завжди створювали самобутні шедеври у світі вишитого вбрання. Сучасні майстрині, як бачимо, не лише наслідують давні традиції, але й доповнюють їх духом нового часу.

 

Сучасні вишиті українські плаття – продовження традицій і новаторське бачення

Підтвердження цієї істини не треба довго шукати. Достатньо просто поглянути на плаття з українською вишивкою, представлені на нашому сайті, і закохатися в одне з низх для того, щоб закохувати у себе інших.

/* */