Зелена сукня з жовтою вишивкою (модель№10)

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Детальніше

2 600 грн.

Інформація

Місто Київ дарує вишиті плаття надзвичайного дизайну. Цього разу – зелена сукня автентичного вільного крою з призібраними рукавами нижче плеча. Виконане в стилі етно, плаття радує й авторськими знахідками. Наприклад, пояс, який вільно спадає, і зручні бічні кишені.

 

Звабливі й чарівні плаття з елементами вишивки

У цьому зразку дизайнерського мистецтва ми спостерігаємо особливу звабливість. Ймовірно, таке враження дає при зібрана горловина і спокусливий, але вражаючий своєю простотою, виріз. Найкраще свідчення поваги до минувшини криється навіть в сучасних вкрапленнях. Тут витримана традиційна форма жіночого вбрання, але ця форма набула ще більшої чарівності завдяки розташуванню вишивки лише на рукавах.

 

Замовити вишиті плаття сьогодні досить просто. Не слід бігати по крамницях і створювати додаткові проблеми. Нині можна просто зробити замовлення в інтернет магазині і, дочекавшись його виконання, вражати оточуючих своєю принадною зовнішністю. Саме для цього створена наша зелена сукня з ніжною, незрівнянно цікавою вишивкою.

Ви переконаєтесь, що крій виробу цілком відповідає вашим очікуванням, а якість нитки і метод нанесення вишивки стане для вас справжнім відкриттям.

/* */