Чорна сукня з червоно-синьою вишивкою (модель№11(1))

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Детальніше

2 150 грн.

Інформація

Чи можна уявити собі щось більш етнічно-неповторне, ніж чорні вишиті плаття? Впродовж віків особливо гарний вишиваний одяг був окрасою кожного свята: чи то весілля, чи народини, а чи – абсолютно унікального явища в культурі – вечорниць.

 

Чому вечірні вишиті плаття – ідеальний варіант для сучасних дівчат?

В час, коли українська вишивка стала всесвітньо-популярною, вона не втратила своєї принади і для юних українок. Більше того, вишивка стала ознакою стилю й гарного смаку. Дівчата, які цінують нові акценти в образі і люблять класичні кольори, все частіше обирають плаття вишиті червоно-синіми нитками. Відійшли в минуле громіздкі, незручні бальні сукні, уступивши своє місце зручним, але значно привабливішим естетично, етнічним елементам вбрання. Дівчата інтуїтивно відчули любов до древнього коду пращурів.

 

Вечірні вишиті плаття – це благословення усього народу на щасливу путь

У розквіт національного відродження молодь особливо потребує підказок в формі народної мудрості. Саме така підказка втілена у чорній сукні з червоно-синьою вишивкою. Земля і дорога, любов і божественне таїнство заплелися в елементах українського етнічного орнаменту неймовірної краси сукні. Це – взірець народного благословення на життєве щастя і вдачу.

/* */