Синя сукня з білою вишивкою (модель№11(1))

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Нитка - акріл

Детальніше

2 150 грн.

Інформація

Синій колір здавна уособлював вірність, особливу довіру та незмінну серйозність. З ним ототожнювали небо і море, які символізували відданість Творцеві. Цікаво, що наші пращурі ніколи не розділяли людство і велич Всесвіту, прославляючи його.

 

У свої вишиті плаття Київ завждидодає особливого колориту

Якщо вас дивує зовнішня оригінальність традиційного українського вбрання, то знайте: Київ завжди вміє підкреслити сутність усього так, що вона переходить у ряд несказанно прекрасного. Цього разу майстри поєднали велич блакиті і осяйність білого, яка зажди була символом світла Божого. Білий окреслював усе, омріяне небесними променями. Тож, одне лише поєднання синього й білого кольорів додає унікальності запропонованій майстрами сукні

 

Світло і небо, перетворені в красиві вишиті плаття, – це диво

Беззаперечно, кожна молода красуня народжена для того, щоб чекати дива і отримувати його. Така потреба виникає не просто так: це життєва необхідність прожити життя барвисто і радісно. Чи не тому вишиті плаття в етнічному українському стилі в усі часи додавали жіноцтву чару? Ймовірно, в цій здатності української вишивки є особлива божественна таїна, яка відкривається тільки представницям тендітної половини людства.

/* */