Жовта сукня "Виноград" з вишивкою (модель№24(1))

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Детальніше

1 800 грн.

Інформація

Ми вже звикли до того, що сукня з вишивкою має нести в собі певний символізм. Жовта сукня, запропонована дизайнерами цього разу – справжнє уособлення сонячного сяйва як запоруки достатку. Але й виноград не відстає у своєму символізмі – його життєствердна позиція у природному середовищі була високо оцінена людством.

Виноградна вишивка на сукні та її символізм

Відповідь на це питання лежить у кількох площинах людського усвідомлення. Перш за все, виноград в багатьох культурах є символом життєвої снаги. Але життєдайна сила виноградної лози ще й впродовж віків є символом відродження духу. Віднайти нові сенси у житті, щоб отримати бажану життєву опору, в чому б вона не полягала, - то природне бажання кожної людини.

 

Барвисті лляні сукні з вишивкою дарують особливе тепло

Дивовижної краси виріб, представлений на сайті, постає у новій якості, якщо розглянути поєднання у ньому кольорів. Жовтий льон дарує тепло, а блакитний колір нитки – відчуття доторку до неба. Хто сказав, що справжнє тепло неможливо купити? – Настав час руйнувати стереотипи і насолоджуватися новим баченням світу! Але допомогти в цьому вам зможуть тільки сукні з вишивкою, подарована людству для того, щоб зігрівати.

/* */