Синя сукня з вишивкою (модель№11(1))

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Нитка - акріл

Детальніше

2 150 грн.

Інформація

Поєднувати в собі максимум якості і краси – особливе призначення для таких виробів, як плаття вишиті.Синя сукня, подарована цього разу майстрами, нагадує хмаринку – життєдайну і прекрасну своєю формою. Але не менш привабливим, ніж форма, є зміст, вкладений у виріб.

 

Органічні й багаті дизайнерські вишиті плаття

У синій сукні, вишитій з використанням акрилової нитки, неважко побачити органічність усіх можливих поєднань. Наприклад, поєднані вишуканість і впевненість, простота і шик, легкість і цілеспрямованість. Особливої уваги заслуговує поєднання геометричного і рослинного орнаменту. Ніби злилися воєдино вподобання давніх мешканців різних куточків України. Хоча, це й не дивує, якщо ми говоримо про вишиті плаття. Їх покликання в світі моди – дивувати.

 

Чому варто замовити вишиті плаття саме у нас?

Якщо говорити про співвідношення високоякісного виконання, відбірних матеріалів та зовнішньої краси, то ціна завжди виправдана. Адже саме в цьому випадку ми купуємо не лише вбрання. Ми отримуємо значно більше – блискучу вишуканість та оригінальність. Такі зразки майстерного втілення любові до життя, підкреслені особливостями бездоганного крою і декоровані надзвичайно привабливою вишивкою, - завжди рідкість. Тим більше, що ціна й справді порівняно невелика – у вас з’явилася нова можливість купити вишиті плаття недорого.

/* */