Біла сукня з вишивкою (модель№26)

Новий товар

Тканина - 100 %льон

Детальніше

2 770 грн.

Інформація

Білий колір для вишитого одягу найбільш традиційний. Українці завжди шанували його за ту чистоту і світло, які він привносить у буденне життя. Любов до білого свідчить і про увагу до себе кожного з наших пращурів,– адже їх сороки завжди були чистими і осяйно білими. Годі й говорити про святкове вбрання – воно приголомшувало своєю красою!

 

Ексклюзивні вишиті плаття для юних красунь

Запропоновану модель можна розцінити як святкову, завдяки її білосніжному кольору і автентичній, насиченій червоно-чорній вишивці. Традиціоналізм кольорової гами успішно доповнений майстерним вільним кроєм, який миттєво привертає увагу. Ця модель успішно представляє красиві вишиті плаття, які з кожним роком отримують ще більше визнання від молоді. Більше того – це ексклюзив. Не варто хвилюватися, що на вашому святі життя з’явиться хтось у подібному вбранні!

 

Купити вишиті плаття і Києві досить просто

Якщо ви вже визначилися з фасоном і особливими ознаками, яких чекаєте від випускного вишитого плаття, то ми з радістю готові вам допомогти. Наш сайт має великий асортимент ексклюзивних вишитих виробів. Не відмовляйте собі у подібній приємності – мати найоригінальніше вбрання!

/* */