Біле плаття з вишивкою (модель№26)

Новий товар

Тканина - 100 % льон

Детальніше

2 770 грн.

Інформація

Загальновідомо, що вишиті плаття заслуговують особливого ставлення.У моделі, уквітчаній червоними маками, є якась унікальна чарівність. Можливо, тому, що червоне тут класично поєднане з чорним, а можливо - тому, що маки пристрасно горять на осяйно-білому фоні. Та факт лишається фактом – маємо витвір мистецтва надзвичайної краси.

 

Легкі і витончені вишиті маками плаття

Маки на полотні завжди несли певний сигнал зовнішньому світові. Для українців мак – це символ абсолютної безкінечності. Можливо, саме тому, що краса цієї квітки – безмірна. Наші пращури свято вірили у чудодійну магію маків. І коли така квітка спалахне своїми пелюстками на вбранні, ви виглядатимете особливо впевненою, адже доведете собі й іншим, що справжня краса – то безкінечність. Коли плаття вишиті маками, їх призначення дарувати Всесвіт тим, хто їх носить.

 

Вишиті плаття та мережка на них

Мережка в українській традиції вишивання – абсолютно унікальний спосіб зробити вбрання більш ажурним і летким. Не відчути благородний вплив мережки на якість і зовнішній вигляд вишитої сукні з маками просто неможливо!

І тепер ви можете в цьому переконатися. Купити вишиті плаття, або хоча б одне зтих вишуканих зразків, представлених у нас,– це значить створити навколо себе ореол елегантності й граційності.

/* */